Nasza idea

NASZA IDEA

Pomagając Dzieciom na możliwie najwcześniejszym etapie rozwoju jesteśmy zdeterminowani, by wyczerpać wszystkie nasze możliwości terapeutyczne. Będziemy WALCZYĆ o umiejętności Twojego Dziecka, by miało szansę, największą jaką może mieć, na DOBRY START i dobry ciąg dalszy. W tej walce będziesz zawsze przy Nas. Powiemy ci, bardzo szczegółowo, co możesz robić, aby codziennie wspierać Swoje Dziecko i pomagać Mu stawać się bardziej zaradnym, mądrym i samodzielnym. Będziemy pomagać Ci, abyś szedł tą drogą tak samo aktywnie jak My. Byś cieszył się radością z tego, jak pięknie ujawnia się potencjał Twojego Dziecka, dzięki Naszym WSPÓLNYM DZIAŁANIOM. Będziesz miał wpływ. Nie będziesz bezsilny!

Jeśli nie wszystko się uda, oznaczać to będzie jedynie tyle, że nie można było zrobić więcej. Niczego nie obiecujemy, poza zasadą wytrwałej, systematycznej i profesjonalnej pracy. Zawsze robimy wszystko, co robić powinniśmy, by jak najwięcej wywalczyć dla Twojego Dziecka.

Na końcu zawsze pojawia się uczucie dumy, wzruszenia i szczęścia. To moment, kiedy Dzieci nas zaskakują. A robią to nieustannie. To najpiękniejsze zwieńczenie wieloletnich wysiłków w codziennym wspieraniu Ich rozwoju, … Naszych wspólnych wysiłków!

REGGIO NAUCZYCIEL

Nasz specjalny funpage to miejsce, w którym inspirujemy Rodziców, Nauczycieli Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Terapeutów z całej Polski!

Prezentujemy na nim swoje AUTORSKIE REGGIO POMYSŁY

REGGIO NAUCZYCIEL

Nasz specjalny fanpage to miejsce, w którym inspirujemy Rodziców, Nauczycieli Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Terapeutów z całej Polski!

Prezentujemy na nim swoje AUTORSKIE REGGIO POMYSŁY

Jeśli zainteresowały Cię nasze wartości i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nam jeśli poszukujesz terapeutycznego wsparcia dla swojego dziecka.

Szkolenia, warsztaty dla Rodziców, Nauczycieli i Specjalistów.

Prowadzimy przedszkole integracyjno-terapeutyczne.

Zapraszamy!