Kadra przedszkola

Jesteśmy zespołem pedagogów-profesjonalistów i pasjonatów w jednym - Ludzi, którzy są świadomi dlaczego i w jakim celu pracują z Dziećmi. Dla nas każde Dziecko jest wyjątkowe, dlatego cieszymy się, że możemy towarzyszyć Twojemu Dziecku w odkrywaniu siebie, własnej niepowtarzalności i otaczającego świata.

Wierzymy, że okres przedszkolny to dla każdego Dziecka czas szczególny. Powierzając nam swoje Dziecko masz pewność, że dołożymy wszelkich starań by nie był to czas stracony!

TRZON KADRY  PEDAGOGICZNEJ UL. BIEGAŃSKIEGO 36

 

Małgorzata Kielan – Dyrektor przedszkola, Neurologopeda kliniczny, Certyfikowany Terapeuta SI

MAŁGORZATA KIELAN Lubię… siebie, swoje życie osobiste i zawodowe. Lubię LUDZI (tych małych i dużych) z którymi jestem na co dzień, to oni mnie inspirują, od nich wiele się nauczyłam i wiele im zawdzięczam. To mój największy życiowy sukces wiedzieć, że mam na kogo liczyć w domu i w pracy. Lubię żyć, ze świadomością, że to co robię ma sens i lubię mieć poczucie, że mam kogoś, kto czuje podobnie. Wiem, że razem zdziałamy więcej. Lubię ciszę w nocny, gdy słyszę jak spokojnie śpią moi najbliżsi, cisza podpowiada , że są bezpieczni. Lubię ciszę weekendową, ale z Rodziną ! Gdy zamiast dzwoniącego telefonu słychać głośny śmiech moich córek. Lubię ciszę poranną , a w niej śpiew ptaków i dźwięk kostek cukru w porannej kawie (obowiązkowo z bezą ze śmietaną i malinami - pychaaa!). Lubię zwykłą codzienność i wyjątkowe, pełne miłych zaskoczeń wyprawy rowerowe z Rodziną i Znajomymi.

Maria Narkiewicz – Doradca

Maria Narkiewicz Lubię śpiew ptaków o poranku i wieczorne rozmowy gwiazd. Lubię szum morza, magię gór i zapach mokrej trawy. Lubię tajemniczy dziecięcy świat, w nim wszystko jest możliwe. Lubię grę dźwięków, kolorów i słów.

image

Marlena Zdunek- Nauczyciel Wychowawca grupy integracyjnej, Starszy opiekun artystyczno-techniczny

MARLENA ZDUNEK Lubię, kiedy nie ogranicza mnie czas. Cieszą mnie chwile, gdy mogę poświęcić się czemuś bez reszty. Lubię obserwować, jak Dzieci nawiązują stopniowo przyjaźnie. Z gromadki osobnych maluchów stają się grupą przyjaciół, ze swoimi sekretami, pomysłami, zabawami i marzeniami. Lubię podróżować w miejsca, których nie znam, ale z ludźmi, których znam bardzo dobrze. Lubię odwiedzać nowe, nieznane mi festiwale „wszelkiego pomysłu” muzycznego i artystycznego. Bo gromadzą ludzi ze wspólną pasją, którzy rozdają energię. Zawsze zabieram ją ze sobą! (za darmo!)

image

Emilia Stromczyńska- Nauczyciel Wychowawca grupy terapeutycznej- pedagog specjalny

EMILIA STROMCZYŃSKA Lubię przyrodę i czas spędzony z moim nieodłącznym przyjacielem - aparatem fotograficznym. Lubię zwiedzać nowe miejsca i poznawać ludzi, którzy potrafią dawać innym dobrą energię. Lubię radość na twarzach Dzieci. Lubię, gdy chętnie biorą udział w tym, co wspólnie tworzymy. Cieszę się, gdy inicjują kontakt ze sobą, wykonując wspólnie zadania i bawiąc się ze sobą.

image

Karolina Lewandowska- Nauczyciel Wychowawca grupy terapeutycznej- pedagog

KAROLINA LEWANDOWSKA Lubię, gdy świeci słońce a świat odkrywa przede mną nowe możliwości. To moment kiedy łapię wiatr w żagle i ruszam w drogę w nadziei, że spotka mnie coś dobrego. Lubię, kiedy ludzie się uśmiechają, tak po prostu (trochę po amerykańsku), bo z uśmiechu płynie niesamowita energia. Lubię czasami zatrzymać, tak „zawiesić”, by znaleźć swój czas i miejsce, gdzie jestem tylko ja, moje potrzeby i drobne przyjemności. Lubię wszystko co dobre: dobre książki, dobre filmy, dobre ciastka i dobrych ludzi i dobre dzieci ;) (innych nie znam!).

image

Daria Mastalerz- Pedagog specjalny- Koordynator Zespołu Terapeutycznego oraz Organizacji

DARIA MASTALERZ Lubię, gdy ludzie uśmiechają się do siebie, tak po prostu. Lubię wieczory w moim żółtym fotelu, gdy chowam się pod kocem, z dobrym kryminałem. W jednej dłoni – książka, w drugiej - kubek gorącej herbaty, a na uszach słuchawki z kojącym jazzowym albo soundtrackowym brzmieniem. Lubię momenty obcowania z czymś niesamowitym, pięknym, niepowtarzalnym. Lubię, dreszcz przeżycia, zachwytu, poruszenia, gdy będąc na koncercie, w teatrze lub nad mazurskim jeziorem, doświadczam chwil niezwykłych, pięknych i nieuchwytnych. Lubię, gdy zaskakują mnie Dzieci. To chwile, gdy to co wydawać się mogło niemożliwe – naprawdę się staje!!! :)

image

Aleksandra Kantorska- Certyfikowany Terapeuta Metody Krakowskiej- Superwizor ds. Metody Krakowskiej, pedagog specjalny

ALEKSANDRA KANTORSKA Lubię wiosnę, gdy … nie pada. Lubię spędzać czas w domu rodzinnym, z dala od miasta. Lubię w wolnej chwili słuchać … ciszy. Lubię te chwile, gdy widzę efekty mojej pracy w zadowolonych oczach Dziecka i w uśmiechu Rodzica.

image

Angelika Mistecka- Psycholog, Kierownik Zespołu ds. diagnostyki rozwojowej, Certyfikowany Terapeuta SI

ANGELIKA MISTECKA Lubię grać w gry planszowe, obowiązkowo w gronie przyjaciół! Lubię, gdy mąż czeka na mnie zimową porą z kubkiem gorącej herbaty, gdy wracam do domu. Lubię być poszukiwaczem i odkrywcą w swojej pracy. Lubię gromadzić pomysły i sprawdzać najlepsze sposoby pracy z Dzieckiem. Lubię sięgać po nowe metody. Lubię chwile, gdy znajdę rozwiązanie i wiem, jak mogę pracować najskuteczniej. Lubię nie - przewracać się na rolkach.

image

Sylwia Kędzierska- Logopeda kliniczny

SYLWIA KĘDZIERSKA Lubię doświadczać przyjemnych, radosnych chwil. Lubię je stwarzać, gromadzić i pomnażać! Lubię aktywnie spędzać czas z najbliższymi mi ludźmi. Lubię zapach parzonej kawy, ciekawą książkę i …zachody słońca. Lubię pracę z Dziećmi. Uczę się od Nich radości, wyrozumiałości i dostrzegania rzeczy ważnych.

image

Katarzyna Płaczkowska-Bachur – Nauczyciel języka angielskiego-Artysta-Plastyk- Animator,  Opiekun Kreatywny

KATARZYNA PŁACZKOWSKA-BACHUR Lubię w sobotnie wieczory, z całą swoją rodziną, siedzieć przy wspólnym stole i rozmawiać o świecie. Lubię …leżeć na hamaku i czytać książki. Lubię, gdy w pudełku z czekoladowymi pralinami trafi się ta, w której jest marcepanowe nadzienie. Lubię lato i słońce, które ogrzewa piasek na plaży.

image

Kaccey- Native Speaker

IHEKORONYE ENYERIBE KAYCEE- Lubię grać w piłkę nożną. W ogóle lubię – piłkę nożną ;) Lubię opiekować się Dziećmi i spędzać z nimi wolny czas. Lubię angażować się w działalność charytatywną jako wolontariusz. Lubię być pomocny. Lubię dawać innym coś - od siebie.

image

Urszula Loba- Wilgocka -  Nauczyciel zajęć umuzykalniających oraz rytmiki,  Animator muzyczny

URSZULA LOBA – WILGOCKA Lubię słońce, lubię deszcz, letnią burzę też, a najbardziej lubię gdy, gra muzyka, a śpiewacie WY!

image

Monika Walkiewicz-Psycholog

MONIKA WALKIEWICZ Lubię satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, kiedy po trudzie, staraniach, sporej mobilizacji, mogę ucieszyć się swoim sukcesem, kiedy wiem, że wszystko poszło dobrze i czas …odpocząć. Lubię słuchać ludzi, którzy mnie inspirują. Lubię towarzystwo i zabawę. Lubię święty spokój i samotność z samą sobą. Lubię bliskość ukochanej osoby. Lubię odkrywać stare opuszczone miejsca w poszukiwaniu jakiejś tajemnicy, spotkania ducha czasu, odczytania zakurzonej historii. Lubię dotykać przedmiotów, które cicho szepczą swoją minioną opowieść…

 

KADRA WSPIERAJĄCA ul.BOGUSZA 8a ORAZ BIEGAŃSKIEGO 26 (GRUPY ARTYSTYCZNE)

image

Rafał Kielan – Zastępca Dyrektora, Kierownik  ds. technicznych i zaopatrzenia

image

Renata Wasążnik – Nauczyciel wspomagający

image

Edyta Bartkowiak – Nauczyciel wspomagający

image

Aleksandra Gierba- Nauczyciel wspomagający

image

Joanna Seńczuk- Nauczyciel wspomagający

image

Justyna Kubiak- Nauczyciel wspomagający

image

Łukasz Urbaniak- Instruktor do zajęć ruchowych z elementami karate

image

Paulina Kroczak – Instruktor baletu

image

Justyna Witkowiak- Pracownik obsługi 

image

Aleksandra Jankiewicz – Fizjoterapeuta

 

Ciekawski Jeż O! Zwierz

Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

tel. kom. 507117011

Ciekawska Prof.Sówka
ul.Bogusza 8a, 61-608 Poznań

Ciekawski Jeż O! Zwierz
ul.Biegańskiego 36, 61-680 Poznań (nieopodal pływalni Atlantis na os.Batorego)