Nasza idea

Dzieciństwo jako fundament

Dobry start w dzieciństwie jest punktem wyjścia dla wszystkich kolejnych szans, jakie daje nam życie. To, gdzie jesteś dziś będzie miało wpływ na to, w którym miejscu będziesz jutro. Nie ma tu miejsca na marnowanie czasu. Cenny jest każdy dzień, każda okazja…

To, czego teraz nauczy się Twoje Dziecko będzie decydować o jego przyszłości, tej najbliższej i tej bardziej odległej. Pozwoli mu komunikować się z innymi, rozumieć proste zależności, oswoić świat, przyswajać zasady nim rządzące. Będzie miało wpływ na wybór szkoły, doświadczenia w klasie, adaptację w środowisku.

Wiele Dzieci wymagających wysokospecjalistycznej terapii nie wykazuje naturalnego dążenia do samorozwoju. Dzieci te potrzebują  wytrwałych, systematycznych i wieloletnich działań terapeutycznych. Dlatego tak ważna jest wczesna diagnostyka i natychmiastowe podjęcie działań skierowanych na wspieranie ich rozwoju. Często są to długotrwałe wysiłki skupione na ćwiczeniu wszystkich sfer rozwoju.

Pomagając Dzieciom na możliwie najwcześniejszym etapie rozwoju jesteśmy zdeterminowani, by wyczerpać wszystkie nasze możliwości terapeutyczne.

Będziemy WALCZYĆ o umiejętności Twojego Dziecka, by miało szansę, największą jaką może mieć, na DOBRY START i dobry ciąg dalszy.

W tej walce będziesz zawsze przy Nas. Powiemy ci, bardzo szczegółowo, co możesz robić, aby codziennie wspierać Swoje Dziecko i pomagać Mu stawać się bardziej zaradnym, mądrym i samodzielnym.

Będziemy pomagać Ci, abyś szedł tą drogą tak samo aktywnie jak My. Byś cieszył się radością z tego, jak pięknie ujawnia się potencjał Twojego Dziecka, dzięki Naszym WSPÓLNYM DZIAŁANIOM. Będziesz miał wpływ. Nie będziesz bezsilny!

Jeśli nie wszystko się uda, oznaczać to będzie jedynie tyle, że nie można było zrobić więcej. Niczego nie obiecujemy, poza zasadą wytrwałej, systematycznej i profesjonalnej pracy. Zawsze robimy wszystko, co robić powinniśmy, by jak najwięcej wywalczyć dla Twojego Dziecka.

Na końcu zawsze pojawia się uczucie dumy, wzruszenia i szczęścia. To moment, kiedy Dzieci nas zaskakują. A robią to nieustannie. To najpiękniejsze zwieńczenie wieloletnich wysiłków w codziennym wspieraniu Ich rozwoju, … Naszych wspólnych wysiłków! 

 

Ciekawski Jeż O! Zwierz

Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

tel. kom. 507117011

Ciekawska Prof.Sówka
ul.Bogusza 8a, 61-608 Poznań

Ciekawski Jeż O! Zwierz
ul.Biegańskiego 36, 61-680 Poznań (nieopodal pływalni Atlantis na os.Batorego)