REGGIO
SPOŁECZNOŚĆ

TWORZYMY NASZE PRZEDSZKOLE, PONIEWAŻ MARZYMY O WYJĄTKOWYM MIEJSCU, W KTÓRYM REGGIO SPOŁECZNOŚĆ - NASZA DRUŻYNA - NAUCZYCIELE, RODZICE I DZIECI BUDUJĄ DOBRĄ RELACJĘ I WIERZĄ W REALNĄ ZMIANĘ ŚWIATA, W KTÓRYM ŻYJĄ.

Troszcząc się o rozwój Dzieci i ich przyszłość, zwracamy uwagę, nie tylko na działania edukacyjno-wychowawcze, ale również wspieramy Rodziców w podążaniu za swoją intuicją, odkrywaniu w sobie naturalnej kompetencji rodzicielskiej.

Dbając o Rodziców, staramy się być dla Nich partnerami i dobrymi przewodnikami. Jesteśmy dla Nich codziennie, służąc wiedzą, informacją, wsparciem. Rodzice rozumieją nasz świat wartości, nasze spojrzenie na relację i edukację, nasze dążenia, ufają Nam, są spokojni i dumni, że to właśnie My zajmujemy się rozwojem Ich Dzieci. My natomiast rozumiemy różne potrzeby Rodziców np. potrzebę towarzyszenia dziecku w dniach adaptacyjnych, potrzebę dłuższej rozmowy z dzieckiem czy potrzebę dodatkowego wsparcia dziecka w trudnych sytuacjach rodzinnych.

W naszym przedszkolu zapraszamy naszych Reggio Rodziców do przygody, w której można odkryć świat pełen tajemnic, ważnych pytań, ale nie zawsze prostych odpowiedzi! Nasi Rodzice czytają naszym dzieciom w ogrodzie i w salach przedszkolnych, dzielą się swoimi pasjami, zamieniają się w ekspertów podczas projektów, celebrują z nami wyjątkowe chwile naszych dzieci.

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

TO MY!

Monika_Konieczka

Monika Konieczka

Monika_Kedzierska

Monika Kędzierska

WSPÓLNIE CELEBRUJEMY SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE ORAZ ZAKOŃCZENIE ROKU I POWITANIE LATA

NASZ WSPÓLNY PIKNIK

RAZEM W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ DNIU MAMY I TATY

WSPÓLNE Z RODZICAMI CZYTANIE W OGRODZIE

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH RODZICÓW JAKO EKSPERTÓW